Vartojimas

Dozavimas

Suaugusiems ir vaikams virš 12 metų amžiaus vartoti 2 maišelių turinį vieną kartą per dieną (20 ml) arba 1 maišelio turinį (10 ml) du kartus per dieną. Aktyvios veiklos metu dozavimas gali būti padidintas iki 3-4 kartų po 20 ml per dieną. Vaikams nuo 4 iki 12 metų amžiaus vartoti pusę suaugusiųjų dozės: 1 maišelio turinį per dieną (10 ml).

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Vitazyme® Energy naudokite tada, kai jaučiate poreikį.  Suvartojus greitas poveikis pasiekiamas dėl išskirtinio fermentacijos proceso ir preparato formos.

 

Kaip turėčiau vartoti Vitazyme® Energy?

Vartojant Vitazyme® Energy rekomenduojama laikytis nurodymų, kuriuos rasite ant pakuotės. Naudoti galima įvairiais būdais:

 

• Paimkite patogų paketėlį (10 ml), nupjaukite arba nuplėškite viršutinę dalį, ir susipilkite paketėlio turinį tiesiai į burną.

• Paimkite patogų paketėlį (10 ml), nupjaukite arba nuplėškite viršutinę dalį, paketėlio turinį supilkite  į stiklinę ir praskieskite vandeniu, sultimis ar kitu nealkoholiniu gėrimu (šaltu arba kambario temperatūros).

• Paimkite patogų paketėlį (10 ml), nupjaukite arba nuplėškite viršutinę dalį, supilkite į jogurto indelį, vartokite kaip užkandį.

 

Kada geriausias laikas vartoti Vitazyme® Energy?

Geriausia Vitazyme® Energy vartoti nevalgius arba 15–30 minučių prieš valgį. Tokiu būdu organizmas preparatą absorbuoja greičiausiai. Tačiau turint skrandžio negalavimų ar jautrų skrandį, vartoti jį galima ir valgant, po valgio ar su jogurtu.

 

Be glitimo ir laktozės, tinka vegetarams.

 

Speciali informacija alergiškiems žmonėms

Sudėtyje yra sojų pupelių ir sezamų sėklų.

 

Perspėjimai

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nėštumo ir laktacijos laikotarpiu ar vartojant vaistus, pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku. Nevartoti, jei įpakavimas buvo sugadintas.

Įvairus ir subalansuotas maistas bei sveikas gyvenimo būdas yra labai svarbūs. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

Laikyti kambario temperatūroje (15˚C- 25˚C) sausoje, tamsioje vietoje.

 

 

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Įvairus ir subalansuotas maistas bei sveikas gyvenimo būdas yra labai svarbūs. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

 

UAB "Mitela", Vasario 16-osios g. 2, 01106 Vilnius Lietuva, Telefonas (8~5) 2127641, El. paštas info@mitela.lt

 

©2019 UAB „MITELA“